Masáže

Úvod / Ostatní služby / Masáže

Masérské rekondiční a regenerační služby – Eva POCHMANOVÁ

……………………………………………………………………………………………

 

Provozovna:

Sportcentrum ATLAS

Wilsonova 781, 274 01 Slaný

Objednávky: na telefonním čísle +420 - 777 345 443

email: masaze.eva@volny.cz

 

Kvalitní masáž bychom měli pravidelně zařadit do našeho života.

V dnešní době jsme stále vystaveni velkému tlaku okolí, stresu a přetížení. Vhodná profesionální masáž Vám může hodně pomoci. Vyberte si z nejrůznějších typů masáží, nebo se poraďte, co je pro Vás nejvhodnější.

 

Klasická zdravotní masáž 30,60 a 90 minut

Tato masáž je zaměřena na potřeby klienta. Může zahrnovat masáž zad, šíje, končetin, … - podle toho, s čím má klient potíže. Při zdravotní masáži dochází k uvolnění blokád různých částí těla. Zdravotní masáž ztuhlé svaly dokáže uvolnit a zejména při pravidelném provádění výrazně ulevuje od bolestí. Dále pomáhá zdravotní masáž při bolestech hlavy, kloubů i oblasti kříže – ischias. Působí efektivně i na zlepšení činnosti všech vnitřních orgánů a v neposlední řadě i nervové soustavy.

 

Každá masáž se přizpůsobuje potřebám klienta. Po dohodě s klientem se vyberou části těla, které se budou masírovat. Jejich počet záleží na zvolené délce masáže.

Dále je možno po masáži aplikovat kineziotape.

 

Reflexologie plosky nohou 60 minut

Ač se to nezdá, nohy jsou jednou z nejcitlivějších oblastí lidského těla. Reflexní masáže nohou jsou metodou, jejíž pomocí lze významně ovlivňovat činnost a hlavně správnou funkci vnitřních orgánů a ostatních částí těla. Reflexologie je postavena na skutečnosti, že tělem proudí energie po drahách, tzv. meridiánech, které se však mohou vlivem špatných podmínek zablokovat, což má za následek nemoc nebo zdravotní potíž. Reflexní masáže nohou dovedou tuto energii zase uvolnit a navodit tělu ztracenou rovnováhu. Plosky a body se mačkají palcem kolmo různě silným tlakem. Podle míry bolestivosti těchto míst se pozná, který orgán správně nefunguje, a tak jej můžeme cíleně ovlivňovat.

Masáž lávovými kameny 30,45 nebo 90 minut

Masáž lávovými kameny patří mezi relaxační typy masáží. Horké lávové kameny navozují uklidňující až meditativní stav. Teplo z kamenů pomáhá uvolňovat ztuhlé svaly, bloky, křeče. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému.

Budu se těšit na Vaši návštěvu