Lucka

Úvod / Trenéři a lektoři / Lucka

LUCIE TICHÁ

Lektorka rozvíjím se pro miminka a batolata
Lektorka znakování se zpěvem a hrou

MEDAJLONEK

"Jsem nezávislou certifikovanou lektorkou programu Baby Signs, znakové řeči pro slyšící batolata (od ledna roku 2018). Znakování jsem zapojila do běžné komunikace s mým synem, kterému tenkrát bylo šest měsíců. Slíbila jsem si, že pokud nám znakování v komunikaci opravdu pomůže, budu tuto zkušenost předávat dalším maminkám jako lektorka.

 Znakování mě však dovedlo i k dalším otázkám, jako je rozvoj emoční inteligence, montessori pedagogika, kontaktní rodičovství, ale i vývoj dětí jako takový. Snažím se neustále vzdělávat a své poznatky předávat dál pomocí kurzů a seminářů ostatním rodičům.. Od srpna 2018 jsem certifikovanou lektorkou kurzů Rozvíjím se, seminářů pro odplenkování a rozvoji emoční inteligence do 3 let.

 A proč zrovna kurzy pro děti? Velmi mě baví vymýšlet nové pomůcky a hry pro děti, pozorovat, jaké pokroky dělají, ale zároveň se od nich učit něco o sobě a inspirovat se navzájem s ostatními rodiči. Proto budu moc ráda, když i Vy se rozhodnete se mnou nakouknout do dětského světa."

Rozvíjím se pro miminka (2-6měsíců)
Přijďte se dozvědět nové informace o psychomotorickém vývoji Vašeho miminka a vnímání světa, který je pro něj stále ještě nový.  i inspiraci na aktivity, které s vaším miminkem můžete dělat doma a které ho přirozeně podpoří ve zdravém rozvoji. Kurz je vytvořen vývojovými psycholožkami a autorkami bestsellerů pro rodiče Lindou Acredolo, PhD. a Susan Goodwyn, PhD. 

TÉMATA
1. Úvod do psychomotoriky miminka 
2. Jak miminka poznávají svět - intelekt 
3. Jak miminka začínají komunikovat
4. Podívej se a pozoruj - zrakové vnímání
5. Zábava na bříšku 1 - chytré hraní
6. Zábava na bříšku 2 - chytré hraní
7. Zábava na bříšku 3 - chytré hraní
8. Zábava na bříšku 4 - chytré hraní

CENA 
150 Kč/lekce nebo 1050 Kč za celý kurz (=1 lekce zdarma).Každá lekce kurzu trvá 45 minut. 
 
Znakujeme se zpěvem a hrou I. a II. (6-30 měsíců)
Na kurzu se spolu s medvídkem BeeBo učí vaše dítě komunikovat pomocí znaků při hře a veselých písničkách v rámci tématu dané lekce. V kurzu se střídají aktivity rozvíjející pohyb, smyslové vnímání, řeč i sociální dovednosti. Metodika zajistí, že děti kurzy baví, udrží si při nich pozornost a rozvíjí si celkové psychomotorické dovednosti.

TÉMATA LEKCÍ
Znakujeme se zpěvem a hrou I.: U jídla, Před spaním, Koupání, Oblékání, Zvířátka, V parku
Znakujeme se zpěvem a hrou II.:Pocity, Venku, Na farmě, Bezpečnost, V zoo, Narozeniny 

CENA ZA KURZ( Znakujeme se zpěvem a hrou I. a II.)
Cena závisí na Vámi zvolených materiálech:
a) 1.600- Kč = 12 lekcí + materiály (CD se zpěvníčkem) + pracovní listy
b) 1800,- Kč = 12 lekcí + materiály (CD se zpěvníčkem, dvě leporela – Moje první znaky a Moje další znaky, DVD Moje první znaky a laminovaný přehled znaků ) + pracovní listy
 
Rozvíjím se pro batolata (18-36měsíců)
Přijďte načerpat vědomosti i inspiraci na aktivity, které s vaším batoletem můžete dělat doma a které ho přirozeně podpoří ve zdravém rozvoji. Kurz je vytvořen vývojovými psycholožkami a autorkami bestsellerů pro rodiče Lindou Acredolo, PhD. a Susan Goodwyn, PhD. 

TÉMATA
1. Úvod do psychomotoriky batolete 
2. Dobrodružství venku - poznávám své dovednosti 
3. Podmořská dobrodružství - učím se sebekontrole
4. Náš duhový svět - učím se barvy
5. Pozor, jedu! - učím se spolupracovat
6. Hurá na nočník - odkládám plenky 
7. Mňam - etiketa pro batolata
8. Raz, dva, tři - učím se počítat
9. Miminko a já - sourozenecké vztahy

CENA
150 Kč/lekce nebo 1200 Kč za celý kurz (=1 lekce zdarma). Každá lekce kurzu trvá 45 minut.

Kurzy jsou koncipovány pro určitý počet dětí.Registrace předem je tedy nutná. Pokud kurz již probíhá a chtěli byste se přijít kouknout či si kurz zkusit s Vaším dítětem, můžete mě kontaktovat mailem l.tichanda@gmail.com nebo telefonem 778 474 852.
 
Registrace přes webové stránky https://lucie-ticha.webooker.eu