Ostatní služby

Vyberte si z naší pestré nabídky služeb. Uspořádejte si společenskou akci u nás ve sportcentru a my vám k tomu rádi zajistíme catering. Při návštěvě masáží, kosmetiky atd., můžete nechat vaše ratolesti v našem dětském koutku. O všech akcích a novinkách budete vždy ihned informováni.
 

Fyzioterapie

Rekondiční, regenerační a masérské služby, idnividuální a skupinové cvičení, trénink v posilovně. Zaměření na poruchy pohybového aparátu dospělých a dětí. 

Dětský koutek

Dětský koutek je umístěn přímo na recepci sportcentra. Vaše děti zde naleznou spoustu hraček a knížek. Je možné sledování velkoplošné televize. Pitný režim zajišťujeme prodejem na baru.

AKCE a WORKshop

Vzdělávací aktivity pro fitness a zdravý životní styl i s programem. Akce a meetingy pořádané sportcentrem. Veškeré novinky a aktivity, o kterých byste měli vědět.

Masáže

V dnešní době jsme stále vystaveni velkému tlaku okolí, stresu a přetížení. Vhodná profesionální masáž Vám může hodně pomoci. Vyberte si z nejrůznějších typů masáží, nebo se poraďte, co je pro Vás nejvhodnější.

Sortiment

Na našem baru si lze vybrat ze spousty fitness produktů především od značky AMIX. Též tu najdete produkty značek NUTREND, NUTRAMINO, Max Sport atd. Cokoliv doporučíme a objednáme.

Kosmetika

Pokud hledáte místo, kde načerpáte energii vy a vaše pleť, můžete u nás také využít i kosmetiku. Výborná relaxace při péči a ošetření pleti. Během procedury si báječně odpočinete.

Catering

Zajistíme vám vše potřebné. Pestrá nabídka jídla a pochutin. Vhodné pro oslavy narozenin, pracovní meetingy, rozlučky. Catering pro nás zajišťuje Hotel Hejtmanský dvůr ve Slaném. Pohoštění připraví i dovezou společně s inventářem.