Ostatní služby

Vyberte si z naší pestré nabídky služeb. Uspořádejte si společenskou akci u nás ve sportcentru a my vám k tomu rádi zajistíme catering. Při návštěvě fyzioterapie, kosmetiky atd., můžete nechat vaše ratolesti v našem dětském koutku. O všech akcích a novinkách budete vždy ihned informováni.
 

Fyzioterapie

Poradna preventivní fyzioterapie a rehabalitace. Masérské služby,  idnividuální a skupinové cvičení, trénink v posilovně. Zaměření na poruchy pohybového aparátu dospělých a dětí. 

Dětský koutek

Dětský koutek je umístěn přímo na recepci sportcentra. Vaše děti zde naleznou spoustu hraček a knížek. Je možné sledování velkoplošné televize. Pitný režim zajišťujeme prodejem na baru.

AKCE a WORKshop

Vzdělávací aktivity pro fitness a zdravý životní styl i s programem. Akce a meetingy pořádané sportcentrem. Veškeré novinky a aktivity, o kterých byste měli vědět.

Kosmetika

Pokud hledáte místo, kde načerpáte energii vy a vaše pleť, můžete u nás také využít i kosmetiku. Výborná relaxace při péči a ošetření pleti. Během procedury si báječně odpočinete.

Catering

Zajistíme vám vše potřebné. Pestrá nabídka jídla a pochutin. Vhodné pro oslavy narozenin, pracovní meetingy, rozlučky. Catering pro nás zajišťuje Hotel Hejtmanský dvůr ve Slaném. Pohoštění připraví i dovezou společně s inventářem.

Sortiment

Na našem baru si lze vybrat ze spousty fitness produktů především od značky AMIX. Též tu najdete produkty značek NUTREND, NUTRAMINO, Max Sport atd. Cokoliv doporučíme a objednáme.