Sportovní aktivity

Využijte svůj volný čas efektivně.
Výběr z velkého množství sportovních a zábavných aktivit pro děti i dospělé. Aktivní odpočinek pro každého. Využití benefitů od zaměstnavatele. Vhodné pro firemní meetingy, školní akce, rodinné oslavy...
Užijte si u nás skvělou zábavu a relaxaci. 

Bowling

Čtyři profesionální dráhy včetně jedné dětské dráhy s výsuvnými mantinely. Bowling je ideálním místem pro uspořádání firemních a společenských akcí, večírků, oslav a narozenin s možností objednávky CATERINGU. 

detail rezervace

Sauna/infrasauna

Finská sauna především pomáhá odstraňovat stres a psychické vypětí. Odplavuje z těla škodlivé látky a uklidňuje mysl.  Infrasauna má skvělé léčebné účinky. Vhodná pro diabetiky a osoby trpící hypertenzí.

detail rezervace

Fitness

Fitness je vybaveno posilovacími stroji, kardio stroji a funkční zónou. Možnost navštívit i crossfit zónu, která je umístěna mimo prostor fitness. Na recepci si lze vybrat z širokého sortimentu fitness doplňků stravy a nápojů. 

detail rezervace

Squash-Wallyball

Nabízíme jeden profesionální squashový kurt s možností instalace sítě na wallyball a badminton.  Možnost zapůjčení vybavení, raket, míčků v prostoru baru. Wallyball je blízká hra volejbalu pro 4 až 6 hráčů. 

detail rezervace

Sálové lekce

Velký sál s kapacitou až 50 osob. K dispozici mnoho cvičebních pomůcek. Jóga, Bodyform, Břišní tance, Lady Styling, Chytrý kruháč, Cvičení pro seniory. Možnost využití sálu i mimo lekce v rámci pronájmu. 

detail rezervace

Spinning

Vysoce intezivní kardio. Nezatěžuje klouby a vede k celkovému procvičení svalů nohou a hýždí a také paží a svalů trupu. Zátěž si volí každý sám dle svých individuálních schopností. Vhodné i pro začátečníky.

detail rezervace