Jsme tu pro vás!

Vítejte na našich stránkách Sprotcentrum ATLAS.

V rámci vylepšování našich služeb budeme v nejbližších dnech instalovat nový komplexní software a rezervační systém. Tento systém se používá ve většině sportovních zařízeních, aby zjednodušil a zrychlil chod centra. Systém bude fungovat na čtení čipových permanentek, ke kterým je potřeba znát základní údaje návštěvníka, které jsou viditelné pouze systémově, a proto prosíme všechny držitele a zájemce o jakoukoli permanentku o vyplnění formuláře na recepci. Bez vyplnění základních údajů lze navštěvovat sportcentrum na jednorázové vstupy. 

 

On-line rezervace na hlavní stránce jsou prozatím ve zkušební době. Až bude možné je plně využívat informujeme vás o tom.

 

 

 

 

 

 

 

Všechny novinky, akce a informace najdete na našem facebooku. Makáme na tom, abyste se u nás cítili příjemně a odcházeli vždy spokojení. 

Přijďte se podívat a přesvědčit se sami.

Vaše SCA
Návrat na předchozí stránku
PO-NE   7:00 - 21:00
     
     
Telefon:   +420-773 494 494
Mail:   recepce@sportcentrumatlas.cz
     
 

Aktuálně

Klikněte zde pro zobrazení profilu Sport Centra na Facebooku Klikněte zde pro zobrazení profilu Sport Centra na Instagramu
Hotel Hejtmanský dvůr Slaný eMSport Slaný ABL Amatérská Bowlingová Liga QubicaAMF Bowling XShop Bowling Golf Beřovice NUTREND Pepsi Michal Fiala - cyklo servis
Created by Studio Adler © 1998-2018 Sportovní Centrum Atlas - Slaný
Tel.: | e-mail: recepce@sportcentrumatlas.cz