Sportcentrum ATLAS

Aktuality / Sportcentrum ATLAS

15.květen

VÍTEJTE NA NAŠICH NOVÝCH STRÁNKÁCH!

Připravili jsme pro vás nové webové stránky se spoustou novinek. Pracovali jsme na tom, aby byly přehledné a jednoduché. Stále na nich pracujeme, tak vše chybějící bude doplněno v průběhu dalších dní. Můžete se nově podívat na: ceník všech služeb a sortimentu, na lekce a jejich lektory, ostatní služby, které sportcentrum nabízí, objednávat catering a sortiment vyplněním formuláře a také tvořit REZERVACE ON-LINE. Bez vytvoření účtu a složení depositu přímo u nás na recepci nelze rezervovat on-line. 

Na recepci zavádíme systém, který se již využívá ve většině sportovních zařízeních. Při koupi nové nebo další permanentky vás požádáme o vyplnění formuláře se základními údaji: Jménem, e-mailovou adresou a fotkou, která bude sloužit jen a pouze pro systém recepce. Dostanete ELEKTRONICKOU KARTU, se kterou je spojená vratná záloha 100,-. Pokud však nebudete chtít tyto údaje poskytnout, můžete i nadál navštěvovat naše centrum na jednorázové vstupy. 

Přichází v platnost také NOVÝ CENÍK:

Vstup 80,- ✔️
Vstup student/senior 60,-✔️
Happy hours 9:00-13:00 65,-✔️

Jsme moc rádi, že nám pomáháte s vylepšováním, tak prosíme o trpělivost, než se zaběhneme s novým systémem a než to poběží v rychlosti a jednoduchosti.

Děkujeme a těšíme se na vás :)