Sportcentrum ATLAS

Událost již byla ukončena, podívejte se na naše další události

15.květen

VÍTEJTE NA NAŠICH NOVÝCH STRÁNKÁCH!

Připravili jsme pro vás nové webové stránky se spoustou novinek. Pracovali jsme na tom, aby byly přehledné a jednoduché. Stále na nich pracujeme, tak vše chybějící bude doplněno v průběhu dalších dní. Můžete se nově podívat na: ceník všech služeb a sortimentu, na lekce a jejich lektory, ostatní služby, které sportcentrum nabízí, objednávat catering a sortiment vyplněním formuláře a také tvořit REZERVACE ON-LINE. Bez vytvoření účtu a složení depositu přímo u nás na recepci nelze rezervovat on-line. 

Na recepci zavádíme systém, který se již využívá ve většině sportovních zařízeních. Při koupi nové nebo další permanentky vás požádáme o vyplnění formuláře se základními údaji: Jménem, e-mailovou adresou a fotkou, která bude sloužit jen a pouze pro systém recepce. Dostanete ELEKTRONICKOU KARTU, se kterou je spojená vratná záloha 100,-. Pokud však nebudete chtít tyto údaje poskytnout, můžete i nadál navštěvovat naše centrum na jednorázové vstupy. 

Přichází v platnost také NOVÝ CENÍK:

Vstup 80,- ✔️
Vstup student/senior 60,-✔️
Happy hours 9:00-13:00 65,-✔️

Jsme moc rádi, že nám pomáháte s vylepšováním, tak prosíme o trpělivost, než se zaběhneme s novým systémem a než to poběží v rychlosti a jednoduchosti.

Děkujeme a těšíme se na vás :)