Proteinové tyčinky Twiggy z Ekofruktu Slaný

Událost již byla ukončena, podívejte se na naše další události

28.listopadu

Nově jsme do naší nabídky tyčinek zařadili proteinové tyčinky Twiggy od slánského výrobce EKOFRUKT.

TWIGGY PROTEINOVÉ

TWIGGY proteinové se vyznačují svým vysokým obsahem bílkovin. Mezi další příznivé vlastnosti této tyčinky patří vysoký obsah vlákniny a vitamínu E. Jsou tak ideálním společníkem aktivních sportovců i kohokoliv, kdo si hlídá svůj jídelníček. Proteinovou tyčinkou je možné zajistit stálou hladinu krevního cukru a poskytnout dlouhodobý pocit zasycení. Současně svým obsahem zabraňují úbytku svalové hmoty.

V nabídce Atlasu: s kousky arašídů, s kousky pistácií, s kousky pistácií a čokoládou.

TWIGGY OVESNÉ S PROTEINEM

Představují spojení toho nejlepšího z proteinových a ovesných tyčinek. Jsou plné kvalitního proteinu, který napomáhá při budování svalové hmoty a vlákniny nezbytné pro správné zažívání. Tyčinka je vhodná před tréninkem či po něm a jako svačinka bohatá na živiny a vitamíny kdykoliv, kdy na ní máte chuť. Volit můžete z několika lahodných kombinací. Výrobky oceněné značkou „KLASA".

V nabídce Atlasu: banán a čokoláda, ořech a čokoláda.

Pokud tedy hledáte rychlou svačinku, na které si nejen pochutnáte, ale uděláte také něco pro svou kondici, je TWIGGY Protein nebo TWIGGY ovesná s proteinem tou správnou volbou. Přijďte si zacvičit a ochutnat některou z Twiggy tyčinek.