Šatní skříňky na čipy

Událost již byla ukončena, podívejte se na naše další události

11.listopad

Vážení návštěvníci a zákazníci Sportcentra Atlas,

v rámci zlepšování našich služeb jsme doplnili všechny klíčky a zámky u šatních skříněk v pánských i dámských šatnách. Nyní si už budete moct vybrat svoji oblíbenou skříňku, teda pokud jí nebude mít zrovna někdo jiný wink.

Protože výměna zámků a doplnění klíčů nás stála poměrně velké finanční prostředky, rozhodli jsme se, že klíčky od skříněk budeme půjčovat na jméno. Klíčky jsme opatřili čipy, které načteme na váš účet po přiložení plastové vstupové kartičky – permanentky, u zákazníků z Linetu po předložení karty Linetu. Až budete odcházet, po vrácení klíčku, vám čip z vašeho účtu vymažeme. Tak budeme mít přehled, kdo si klíček omylem odnesl domů a můžeme mu při příští návštěvě připomenout jeho vrácení.

Po zákaznících, kteří naši vstupovou kartičku nemají, budeme požadovat vratnou zálohu 200 Kč. Po vrácení klíče od šatní skříňky vám zálohu vrátíme zpět. Záloha je nastavena tak, aby pokryla případné náklady na pořízení nového klíče a čipu. V případě, že nechcete stále myslet na to, že máte mít s sebou 200 Kč na zálohu, je možné si u nás vytvořit účet,po jeho založení obdržíte vstupovou kartičku (jednorázová investice 100 Kč ve formě vratné zálohy za kartičku).Použití vstupové karty je popsáno výše.

Změna bude provedena od pondělí 19. listopadu 2018.

Těšíme se na vaši návštěvu smile